Strona główna
Ciekawostki
Tutaj jesteś

Piękne zapachy, co warto o nich wiedzieć?

17 sierpnia 2019

Każdego dnia wiele kobiet na całym świecie szuka perfum, które pozwolą nadać ich ciału piękny zapach. Zazwyczaj zastanawiamy się, które z nich wybrać, a być może mamy swoich ulubieńców, których kupujemy regularnie. Niektóre panie stojąc przed półką drogerii zastanawiają się, jaką wodę toaletową wybrać. Dobrym wyborem jest również woda perfumowana. Jest ona mocniejsza i daje intensywniejszy zapach, który dłużej utrzymuje się na skórze, a jakie partie ciała spryskiwać, aby zapach przetrwał przez cały dzień? Najlepiej nadają się do tego ciepłe miejsca, w których można wyczuć tętno, czyli miejsca pod kolanami, wnętrza nadgarstków oraz za uszami i trzeba przyznać, że to miejsce wykorzystujemy najczęściej do aplikacji perfum.

Woda toaletowa a perfumy

Niektórzy zastanawiają się, jaka jest różnica między wodą toaletową a perfumowaną. Została ona pokrótce wyjaśniona powyżej. Warto pamiętać o tym, że woda toaletowa ma wiele dodatków, a woda perfumowana utrzyma się dłużej na naszej skórze, dlatego różnica w cenie wynika z tego. że woda perfumowana jest produktem dużo lepszym pod względem jakościowym. Warto szukać tego. co najlepiej odpowiada naszym upodobaniom.

Niektóre Panie szukają zapachu korzennego, który nie będzie zbyt intensywny i będzie miał pewną nutkę subtelności. Aby znaleźć swój ulubiony zapach, warto powąchać w perfumerii testery, ale nie więcej niż kilka. Jeśli zbyt wiele zapachów porównamy, może być nam trudno określić, jaki najbardziej nam odpowiadał. Czasami szukamy również perfum dla bliskiej osoby, której chcemy zrobić miły upominek. Jest to dobry pomysł, jeśli znamy upodobania danej osoby i chcemy sprawić jej przyjemność. Niektóre osoby zastanawiają się, czy warto kupić mężczyźnie perfumy. Jeśli będzie on ich używał, z pewnością jest to praktyczny prezent. Część pań zamawia perfumy przez internet, ponieważ mogą wtedy liczyć na korzystne ceny. Być może zamawiają wtedy więcej produktów. Kiedy przesyłka trafi do ich rąk są z pewnością bardzo zadowolone z tego, że posiadają dokładnie to, co chciały.

Pojemność perfum

Niektóre z buteleczek perfum mają niewielką pojemność. To bardzo praktyczny wybór, bo możemy włożyć wodę perfumowaną do torebki i użyć jej wtedy, kiedy nabierzemy na to ochoty. Większe flakony zazwyczaj trzymamy w swoich łazienkach. Niezależnie od tego, jakie perfumy wybieramy, dobrze jest zwrócić uwagę na ich nazwę, a nie na wygląd. Szata graficzna może się zmienić. Dzięki temu następnym razem dobrze będziemy wiedzieli, czego poszukiwać. Pięknie otulający zapach może skutecznie poprawić nastrój każdego dnia.

ombre na paznokciach

Redakcja Bello

Witaj w naszej redakcji, gdzie życie nabiera kolorów, ciekawostek i inspiracji, tworząc przestrzeń dla wszystkich, którzy pragną odkrywać nowe obszary życia i pielęgnować swoje ciało, umysł i ducha.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Olej roślinny

11 października 2019

Jesteś zainteresowany reklamą?